Puchar Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację - TRIUMFATORZY

Poniżej zestawiono najlepsze trzy miejsca w każdej z kategorii w dotychczasowym edycjach Pucharu Województwa Śląskiego. Materiał wymaga uzupełnienia o brakujące dane. Mamy również nadzieję pozyskać od Andrzeja jego zestawienie klasyfikacji dziesięciolecia i przedstawić na tej stronie. Powoli, powoli, a będzie dobrze....

KATEGORIA SENIORÓW

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 Maciej Urbaniak Paweł Drabek Zbigniew Socha
2014 Maciej Urbaniak Wojciech Boryczka Zbigniew Socha
2013 Adam Skoczyński Wojciech Boryczka Tadeusz Kucharski
2012 Piotr Glinka Zbigniew Socha Tadeusz Kucharski
2011 Wojciech Boryczka Piotr Glinka Adam Skoczyński
2010 Wojciech Boryczka Piotr Glinka Krzysztof Labus
2009 Wojciech Boryczka Zbigniew Socha Krzysztof Labus
2008 Wojciech Boryczka Andrzej Wysocki Krzysztof Labus
2006 Zbigniew Tarnowski (do uzupełnienia) (do uzupełnienia)
2003 Dariusz Hajduk Andrzej Wysocki Tomasz Polewka


KATEGORIA WETERANÓW

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 Wojciech Boryczka Tadeusz Kucharski Krystyna Polonius
2014 Sylwester Świetlik Roman Blimke Krystyna Polonius
2013 Piotr Sokołowski Roman Blimke Sylwester Świetlik
2012 Wojciech Boryczka Roman Blimke Krystyna Polonius
2011 Sylwester Świetlik Henryk Kubera Krystyna Polonius
2010 Sylwester Świetlik Henryk Kubera Krystyna Polonius
2009 Sylwester Świetlik Krystyna Polonius Henryk Kubera
2008 Sylwester Świetlik Roman Blimke Henryk Kubera
2003 Sylwester Świetlik Roman Blimke Marian Chojnacki

KATEGORIA NESTORÓW

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 Roman Blimke Sylwester Świetlik Henryk Kubera

KATEGORIA JUNIORÓW

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 Adam Stalka Jakub Karaś Aleksandra Poloczek
2014 Maciej Nikiel Adam Stalka Agnieszka Ćmiel
2013 Arkadiusz Skoczyński Maciej Nikiel Adam Gruca
2012 Szymon Glinka Marek Widera Adam Stalka
2011 Maciej Urbaniak Alicja Glinka Marek Widera
2010 Wojciech Knesz Agnieszka Garwolińska Maciej Burnagiel
2009 Macin Falejczyk Wojciech Knesz Maciej Burnagiel
2008 Sylwester Bugański Ireneusz Bugański Piotr Krystek
2003 Tomasz Kress Monika Grzesik Przemysław Baran
Piotr Mochocki


KATEGORIA MŁODZIKÓW

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 Michał Połeć Wojciech Pęcek Wojciech Janik
2014 Michał Połeć Wojciech Pęcek Adrian Stępień
2013 Aleksandra Poloczek Michał Połeć Wojciech Pęcek
2012 Aleksandra Poloczek Magdalena Matejczyk Maciej Nikiel
2011 Aleksandra Poloczek Adam Gruca Krzysztof Asztabski
2010 Alicja Glinka Szymon Glinka Marek Widera
2009 Michał Stec Dawid Matejczyk Marek Widera
2008 Michał Stec Dawid Matejczyk Paweł Rejner
2003 Anita Nowakowska Paulina Kucharska
Aleksander Sobkowiak


Drużynowa

Rok Miejsce 1 Miejsce 2 Miejsce 3
2015 KTK 'be loć' Piekary Śl. Koło PTTK Wszędoczłapy
Katowice przy KWK Wieczorek
SKT "Szafran"
Gimnazjum nr 16 - Sosnowiec
2014 KTK 'be loć' Piekary Śl. SKKT PTTK Azymut przy
IX LO im.Norwida Częstochowa
Koło PTTK Wszędoczłapy
Katowice przy KWK Wieczorek
2013 KTK 'be loć' Piekary Śl. SKKT PTTK Azymut przy
IX LO im.Norwida Częstochowa
Koło PTTK Wszędoczłapy
Katowice przy KWK Wieczorek
2012 KTK 'be loć' Piekary Śl. KInO Magnetyk Piekary Śl. SKKT PTTK Azymut przy
IX LO im.Norwida Częstochowa
2011 KTK 'be loć' Piekary Śl. Krokus Miliardowice Koło Oreint Trójki
Gimnazjum Nr 3 Gliwice
2010 KTK 'be loć' Piekary Śl. Krokus Miliardowice Koło PTTK Wszędoczłapy
Katowice przy KWK Wieczorek
2009 KTK 'be loć' Piekary Śl. KInO Zorientowani PTTK Rybnik SKKT Włóczykij przy
Gimnazjum Nr 7 Bytom
2003 V LO Dąbrowa Górnicza I LO Gliwice KTK 'be loć' Piekary Śl.

Kategoria: