Sklep internetowy www.caspio.pl

Torebki, portfele, galanteria skórzana.

Nie będziemy się tutaj rozpisywać o znaczeniu powodzenia sklepu caspio.pl dla lepszych widoków dla marszów na orientację w Miliardowicach i szeroko rozumianym otoczeniu. Hasło „byt określa świadomość” nie jest modne, co nie znaczy, że nie jest aktualne. Ot – życie…
To co prezentujemy w naszym sklepie musiało się naprawdę spodobać ładniejszej części członków Krokusa. Poza tym dokładnie zostało sprawdzone dobre wykonanie oraz jakość materiałów, zarówno podstawowych, jak również wykończeniowych. Cena też musiała być akceptowalna w ramach danej marki i rodzaju skóry. Jeżeli chcesz – to zapraszamy do naszego sklepu: www.caspio.pl.
Oferta sklepu

Spróbujemy nieco przybliżyć to, co oferujemy. Jedną z lepiej rozpoznawalnych marek pośród torebek jest DAVID JONES. Torebki sygnowane tym logo posiadają bardzo istotne zalety: łączą ciekawe i aktualne projekty, dobre materiały oraz przystępną cenę. Ciekawostką jest fakt, że firma David Jones jest jedną z najdłużej działających, pod tą samą nazwą, firm handlowych. Założona została w Australii w latach 30-tych dziewiętnastego stulecia przez walijskiego kupca Davida Jonesa. Przeżywała różne okresy, ale obecnie jest najbardziej rozpoznawalną marką australijską. Od ponad dwudziestu lat rozwija swój własny departament mody, w którym dodatki – nade wszystko torebki – stanowią bardzo istotną wartość.
Inną bardzo znaną marką obecną w naszym portfolio jest Pierre Cardin. Torebki desygnowane jego znakiem może nie są najważniejszym elementem przebojowych kolekcji, ale również nie są bez znaczenia jako ich uzupełnienie. Są dedykowane dla kobiet lubiących połączenie wysublimowanej elegancji i umiarkowanego nowatorstwa. Projekty powstające w pracowniach Pierre Cardin są realizowane tam, gdzie narodziło się kaletnictwo i rozwijało przez wieki, osiągając mistrzowski poziom – w Italii. Trudno się zresztą dziwić – Pierre Cardin urodził się i spędził pierwsze dwadzieścia lat swojego życia we Włoszech.
Torebki włoskie – marzenie wielu kobiet. Prowokujące wakacyjne wspomnienia – wąskie, rozpalone południowym słońcem uliczki, sąsiedztwo najwspanialszych zabytków renesansu oraz niepowtarzalny smak włoskich lodów, pozwalających na chwilę ochłody. Zawsze imponowały nam wszechobecne kramiki, gdzie w tej całej atmosferze, wyróżniały się torebki. Różne, małe, duże, koloru naturalnej skóry i o najbardziej ekstrawaganckich barwach. Jedno było pewne: znakomita skóra, świetne wykonanie i bezdyskusyjnie wyśmienity gust. Wszystko we włoskim stylu. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że początki cechów włoskich rzemieślników wytwarzających torebki sięgają dwunastowiecznej Florencji. Że do dziś funkcjonuje niemało firm przekazujących z ojca na syna doświadczenia i zasady prawdziwej sztuki kaletniczej – nie może to nikogo dziwić. Posiadamy takie skórzane torebki w naszym sklepie.
Dodatkowo bardzo ciekawa wydaje się nam propozycja dwóch polskich marek. Jedna z nich to sieciówka, proponująca poza kolekcjami ubrań, również dwie sezonowe kolekcje torebek Monnari. Szczerze powiedziawszy niektóre z nich wydają się nam zbyt ekstrawaganckie – i tych nie proponujemy. Jednak pozostaje całkiem pokaźny wybór takich torebek, które odpowiadają naszym gustom i które możemy oferować w dużo lepszej cenie, niż sklepy firmowe. Druga ciekawa marka – to torebki lubelskiego producenta i designera – torebki Nucelle. Te torebki trzeba po prostu zobaczyć – są świetne.
Oczywiście proponujemy również torebki innych producentów – takie, które spełniły opisane przez nas wcześniej kryteria. Wśród nich dynamiką wzrostu popularności na polskim rynku wyróżnia się firma Tom&Eva. Radzimy zwrócić uwagę na propozycję torebek Tom&Eva – potrafią zaskoczyć wyglądem i bardzo pozytywnie zaskoczyć niewygórowaną ceną.
Serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepiku: www.caspio.pl.

Caspio.pl

Kategoria: