Zaproszenie zimowe i całoroczne - na orientację

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!
W imieniu organizatorów z Gliwickiego Klubu Terenoznawczego „Cyrkino’ ’Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach zapraszam do udziału w
***LI (51.) ZIMOWYCH ZAWODACH NA ORIENTACJĘ***
Impreza będzie się w sobotę 23 lutego 2019, w Gogolinie, czyli tradycyjnie w okolicy Góry św. Anny. Dla uczestników przygotowaliśmy pełny zestaw tras marszów na orientację, różniących się stopniem trudności i długością. Po marszu na orientację można jeszcze pobiec na orientację. Start i meta biegu jest obok mety marszu. Na razie, na ten dzień meteorolodzy przewidują pozytywna pogodę, z kilkustopniowym ciepłem. Proszę o nieodwlekanie swojego zgłoszenia i wpisanie się na listę uczestników, korzystając z formularza na stronie https://goo.gl/forms/JCmsqBxgOVk04XJ22. Informacje regulaminowe imprezy są na stronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl oraz w załącznikach do niniejszej informacji.
Miejsce lokalizacji bazy oraz współrzędne nawigacyjne są widoczne na mapie z adresem http://goo.gl/maps/Av432.
Ta zimowa impreza jest jak zawsze podsumowaniem minionej edycji i początkiem edycji nowej PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ. Jakie imprezy będą rundami Pucharu i co jest w planach organizatorów z trzech południowych województw na rok 2019 można zobaczyć w międzyregionalnym terminarzu turystycznych imprez na orientację i zawodów orientacji precyzyjnej, który przesyłam w załączniku.
Informacje dotyczące Pucharu będą się nadal ukazywać na stronie www.pucharino.slask.pl.
Życzę wielu startów w imprezach z terminarza, zaczynając w następną sobotę w Gogolinie! 
Andrzej Wysocki

Kategoria: