Zimowo na orientację

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!
Małopolska już zapomniała, opolskie za chwilę też zapomni, a śląskie dopiero zaczyna swoje zimowe ferie szkolne. Niezależnie od ferii są propozycje na trzy najbliższe soboty. Każda z nich dotyczy imprezy na orientację z klasyfikacją turystyczną na terenie innego województwa.
Pierwsza propozycja jest już na najbliższą sobotę 9 lutego 2019. Tego dnia w Częstochowie odbędą się
XII WALENTYNKOWE MARSZE NA ORIENTACJĘ
Organizatorzy poprowadzą trasy po nieznanych i zakrzaczonych terenach miasta. Walentynkowy regulamin dostępny jest pod adresem http://www.ropttk.cba.pl/index.php?tag=4.
Druga z propozycji, to zaproszenie pod Beskid Mały, do Andrychowa. Tam w sobotę 16 lutego 2019 na trasach podmiejskich odbędą się kolejne
ANDRYCHOWSKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ czyli y numerem CII AndInO
Organizatorzy tej imprezy swój regulamin umieścili na stronie 178.212.171.245/andinomno/andino.htm (tam też jest formularz zgłoszeniowy).
W ostatnią sobotę miesiąca - 23 lutego 2019 na trasach leśnych i łąkowo-leśnych na obrzeżu Gogolina w okolicy Góry Świętej Anny, organizatorzy Gliwic umieszczą niezliczoną ilość biało-czerwonych chorągiewek punktów kontrolnych
***LI (51.) ZIMOWYCH ZAWODÓW NA ORIENTACJĘ***
i zapraszają do ich odszukiwania. Regulamin tej imprezy ukaże się na początku następnego tygodnia na stronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl/. Po zakończeniu trasy marszowej będzie można także wystartować na trasie biegu na orientację.
Tą imprezą rusza tegoroczna, już 17. edycja PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ
Póki co, tego dnia wyjście na trasy Zimowych ZnO poprzedzi podsumowanie edycji zeszłorocznej. Nieoficjalne jeszcze klasyfikacje końcowe - indywidualna i drużynowa tej edycji są dostępne na stronie Pucharu http://www.pucharino.slask.pl/puchar-wojewodztwa-slaskiego-w-marszach-na.... Dotychczasowy sędzia główny Pucharu czeka do niedzieli na ewentualne uwagi dotyczące tych wyników rywalizacji. Napisałem „dotychczasowy”, bo od tegorocznej edycji klasyfikacją i regulaminową analizą ewentualnych problemów zajmować się będzie Marta Kapołka, nowy sędzia główny Pucharu. Piotrowi Glince, który przez kilka lat szefował Pucharowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas, koordynacje pucharowych rund i prowadzenie klasyfikacji, a Marcie życzymy wytrwałości, lekkiego liczenia pucharowych wyników i posłuchu wśród organizatorów rund.
W tegorocznej edycji Pucharu przewidziane jest osiem rund (w nawiasie środowisko organizatorów): 23.02 (Gliwice), 30.03 (Katowice),18.05 (Częstochowa), 8.09 (Miliardowice), 21.09 (Piekary Śląskie), 28.09 (Gliwice), 12.10 (Katowice) i 26.10 (Częstochowa). W tym roku nie ma imprez rybnickich, ale mają wrócić w 2020 r.
Nie są przewidziane zmiany regulaminowe Pucharu. Przewiduję, że regulamin szczegółowy na rok 2019, a także międzywojewódzki regionalny terminarz turystycznych imprez na orientację rozsyłać będę w następnym tygodniu.
Na koniec, w bonusie, jest zaproszenie do Krakowa, gdzie w czwartek 21 lutego wieczorem odbędzie się
KRAKOWSKA IMPREZA NA ORIENTACJĘ „XXXII KrakINO”
na trasach w terenie miejskim. Niezbędne informacje są dostępne na stronie http://www.akino.krakow.pttk.pl Miejsca lokalizacji baz oraz współrzędne nawigacji z pomocą GPS będą widoczne na mapie z adresem http://goo.gl/maps/Av432.

Zapraszam do udziału 
Andrzej Wysocki

Kategoria: